Svatební dorty

Svatební dorty

Vítejte v kategorii svatebních dortů. Svatební dort by měl být sladkou a výjimečnou ozdobou Vaší slavnostní tabule. Svatební dort upečeme dle Vašeho přání. Můžete si zvolit nazdobení, tvar, náplň, chuť, figurky …. Prostě vše, na co si vzpomenete. Ochutnávka korpusů a náplní a doladění všeho potřebného u kávy je u nás samozřejmostí. Cena dortu se odvíjí od velikosti, náplně a svatebních dekorací.

Nebojte se barev

Když se řekne svatební dort, co si představíte? Pravděpodobně se vám vybaví scéna z nějakého kýčovitého amerického filmu a několikaposchoďový bílý dezert s růžičkami navrchu. Pokud ale nejste zrovna princeznovský typ, experimentujte! Proč by váš dort nemohl být barevný? Fialová, červená, modrá, puntíky, proužky…nemůže se stát nic horšího, než že díky nedůvěře vašich blízkých v zelený zákusek zbude víc na vás.

Třešnička na dortu v podobě figury

V jednoduchosti je krása a všeho moc škodí. Občas je vážně asi lepší zvolit prostý dort, než vše překombinovat. Ale jak určitě znáte z módních časopisů – někdy stačí jeden odvážnější prvek, a barevná brož nebo pestré ponožky úplně změní vyznění vaší decentní garderoby. A stejně můžete oživit právě i jinak celkem nudný dort. Stačí, když mu na špičku posadíte originální figurku. Nezáleží, jestli zvolíte něco ryze bláznivého, jako páreček dinosaurů, nebo dezert ozdobíte Eiffelovkou, kam míříte na svatební cestu. Tipem můžou být i panáčci, vykonávající nejrůznější fyzické aktivity. Vzhledem k početnému příbuzenstvu ale i vtipálkům doporučujeme orientovat se spíše na sport nebo například tanec.

Ať už se ale rozhodnete pro jakoukoli možnost, nezapomeňte při krájení v návalu dobrosrdečnosti schovat jeden kousek i pro sebe. Neochutnat dort na vlastní svatbě totiž údajně nosí do manželství smůlu. A pak by bylo úplně jedno, jestli jste měli tradiční třípatrový dezert, nebo svatebčany překvapili pruhovaným zákuskem ve tvaru tygra