TJ Sokol Obříství, fotbal muži A, okresní přebor Mělník, sezóna 2019/2020
SokolČečelice -
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...
Fotbalový klub Zdětín - Google Sites
Druhý poločas už nabídl více otevřený fotbal a k vidění byly vidět i góly. V 58 minutě Zdětín zahrával roh, hosté míč sice odehráli do bezpečí , ale z pokračující akce se prosadil střelou z 25 metrů Rosenkranz 2:0. Za několik málo minut dal Zdětín tř
SokolČečelice vs. Botafogo Mělník - Detail zápasu | Roteiro
Poslední odehrané zápasy. Čečelice. 25. 10/06/2017: Sazená: 2:6: D: 24. 03/06/2017: Střezivojice
TJ Sokol Cítov
Stránky TJ Sokol Cítov, kopaná Cítov, Sokol Cítov, fotbal Cítov. Na stránkách představíme naše týmy a naši historii.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
SokolČečelice - Oficiální stránky obce Čečelice
V roce 1926 se SKČečelice oficiálně přihlásil k středočeské fotbalové župě, a tak byla možnost hrát fotbal se všemi kluby dokonce i s městskými. V té době vznikly první odznaky zdejšího sportovního klubu. V roce 1936 bylo vybudováno nové fotbalové hř
M-OPČečelice 1.9.2019 – fotbal – album na Rajčeti
fotbal• Sledovat TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC. Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku video tak objeví více lidí.
- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...
Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic
Muži B (příprava): Libiš „B“ : Čečelice 2:1 (2:1) ( hř ...
Druhá půle branku nenabídla a fotbal taky ne. Hra byla plná nepřesností z obou stran. Byl to první zápas, uvidíme za týden, kdy nás čeká v pátek Řepín a v neděli nás prověří Radonice. Trenér Urbanec