Bezpečné sázení

český fotbal dostal lokomotivu pro euro idnes cz

Nenechávejte své myšlenkové mapy nečinně ležet! -

Do každé myšlenkové mapy vkládáte kus svých znalostí a nových nápadů. Stojí vás to úsilí a čas. Když pak mapa úspěšně splní svůj účel (pomůže vám k rozhodnutí, připravíte podle ní prezentaci nebo provedete kolegy schůzkou), kde skončí?

Zprávy z domova, politika aktuálně, krimi | ...

- 7722. stránka kategorie Domov: Domácí zprávy a zpravodajství. Nejsnovější zprávy zajímavosti, zprávy sport, zprávy kraje, zprávy google. Zpravodajství z domova aktuálně.

‚Už se do Arsenalu nikdy nevrátím ... -

V Arsenalu strávil dlouhých dvacet let, po svém konci však Arséne Wenger prozradil, že plánuje odejít úplně a už se na Emirate Stadium nikdy nevrátit. Dokonce ani jako fanoušek.

Trénovat ligu? Jednou na to dojde, tuší ... -

Teď řeším jen Euro, uvidíme. Cesty jsou nevyzpytatelné: můžu být v Česku, v zahraničí, nebo třeba dělat něco úplně jiného. Ale určitě by mě to lákalo a myslím, že na to někdy dojde. Nemůžu přece být pořád jen u reprezentace. Áčko byste ale asi jednou

VIDEO: Z vesnice až do reprezentace, mladý ... -

Zápasy v reprezentačním dresu pro něj jsou ještě emotivnější než v lize za Hradec Králové. „Poslechnout si před zápasem hymnu, to se jde na hřiště úplně jinak,“ říká pravý obránce Tomáš Holeš, jenž bojuje o nominaci na mistrovství Evropy fotbalistů d

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

EURO 2020 | DĚJINY EURA. 2000: Collina ... -

Byla to doba, kdy se fotbaloví fanoušci napříč Českem unisono shodli na společném nepříteli. Měl černý dres, hubenou postavu, holou hlavu, naběhlé žíly a v puse píšťalku. Lidé vytvářeli posměšné koláže s jeho obličejem, lepili si ho na zeď jako terč

EURO 2020 | DĚJINY EURA. 2004: Nedvědovy slzy ... -

Posadil se na lavičku mezi maséra Poustku a vedoucího mužstva Dudla. Prsty si mnul zarudlé oči. „Prožíval jsem tam zoufalost a bezradnost, člověk už nemůže spoluhráčům na hřišti pomoci,“ zoufal si Pavel Nedvěd.

VIDEO:„Český Gattuso ... - Fotbal

Euro proběhne od 17. do 30. června v Praze (Eden a Letná), Olomouci a Uherském Hradišti. Česko se v základní skupině utká s Německem, Srbskem a Dánskem. „Hlavně abych se vůbec dostal do nominace. To je teď můj největší cíl,“ dodal Jánoš.

Radar - aktuální srážky nad ČR a předpověď -

Úterý 26. května 2020, svátek má Filip. schránka; Aktivovat Premium za 1 Kč

DISKUZE - USA se odklánějí od ... -

Diskuze kčlánku USA se odklánějí od mnohostranného mezinárodního systému, soudí český analytik