Bezpečné sázení

čeští lékaři fotbal

Islandský fotbal a reprezentace -

Fotbalisté Islandu byli dlouho outsiderem a dosud nikdy se nekvalifikovali na mistrovství světa. Nejblíže byli účasti na MS 2014, o něž přišli až v baráži s Chorvatskem.. Průlom přišel až v boji o Euro 2016, kam se Island probojoval druhým místem z "

Roušky nejsou - nový hit opozice. - Blog

To jest pro každého šest. To je zatraceně málo. Roušky, aby skutečně chránily před nadechnutím toho viru, si nikdo sám doma vyrobit nemůže, musí být z nanovláken, aby skutečně nepropustily ani ten vir. Ty by měli mít asi jenom lékaři. To, co si šijou

Firemní články – Sport

Bez diváků bude NHL divná, shodují se čeští gólmani 28. května 2020 14:29 Hokejová NHL rozhodla o předčasném ukončení základní části a představila model s play off pro 24 týmů.

MS v hokeji, Extraliga a NHL na jednom ... - Hokej

Bez diváků bude NHL divná, shodují se čeští gólmani 28. května 2020 14:29 Hokejová NHL rozhodla o předčasném ukončení základní části a představila model s play off pro 24 týmů.

Mají opravdu čeští muži rádi vychrtlé holky? - Blog

Ve společnosti dominuje ideál krásy ztělesněný vysokou až vychrtlou, krásně nalíčenou a smyslnou modelkou v šatech od předních módních návrhářů. To je ta, ke které se my, ženy, upínáme! A straně druhé dávají čeští muži přednost ženám, které jsou štíh

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Čeští lékaři znovu ovládli MS | FAČR |

Čeští lékaři znovu ovládli MS Potřetí za sebou se stali mistry světa ve fotbale lékařů čeští doktoři, když bez porážky prošli letošním šampionátem v rakouském Leogangu.

Kde jsou„Lékaři bez hranic“? A co Člověk v tísni? - Blog ...

Lékaři bez hranic: Nezávislá mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje rychlou a profesionální zdravotnickou pomoc lidem postiženým válkami, epidemiemi a přírodními katastrofami, či lidem vyloučeným ze zdravotní péče. Nynější situace u nás

Tři ruští lékaři vypadli záhadně z oken, poukazovali na ...

Velká země, která by chtěla každému radit, si umí poradit s domácími kritiky. Lékař Alexandr Šulepov vypadl v sobotu z druhého patra nemocnice v ruském městě Novaja Usmaň. Nachází se na jednotce intenzivní péče s rozbitou lebkou.

Lenka Petrášová -

Lenka Petrášová zkratka autora: lep. Bývalá reportérka Mladé fronty DNES. Začínala v regionální kabelové televizi v Přerově, pak pomáhala založit noviny Hanácký informační týdeník.

TOP 10: Nejlepší filmy s Ondřejem Vetchým

Oblíbeného českého herce Ondřeje Vetchého můžete právě vidět v kinech v komedii Bezva ženská na krku. Je na čase si připomenout jeho nejznámější a ikonické role v naší top desítce. Tmavomodrý svět (2001) Jeden z nejznámějších filmů od režiséra Jana S