Bezpečné sázení

chris dvorak nhl

Golden Knights vyhráli. Derby pro Rangers ... -

— NHL Public Relations (@PR_NHL) 17. ledna 2020 Rangers slavili na hřišti velkého rivala, Islanders a získali druhou výhru po sobě, čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů. Vítězný gól vstřelil útočník Chris Kreider, pouhých 25 vteřin před koncem třet

ARI 3:0 EDM | Arizona Coyotes - Edmonton Oilers (NHL ...

Conor Garland a Lawson Crouse poslali Coyotes do dvoubrankového vedení, které ve třetí třetiny navýšil Christian Dvorak. Body berou za výhru 3:0 domácí. Antti Raanta pochytal všech 30 střel soupeře. (06:18:19)

YouTube

Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube.

Co vás zajímá o NHL - On-line rozhovor -

Co byste chtěli vědět ze zákulisí hokejové NHL? Jan Velart komentuje přenosy ze zámořské soutěže na televizi Nova sport. V roce 2001 měl unikátní příležitost komentovat finále Stanleyova poháru mezi New Jersey a Coloradem přímo z místa dění a nahlédn

David Dvořák | Facebook

David Dvořák je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem David Dvořák a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Češi v NHL řádili. Kromě Pastrňáka skórovali i Kubalík ...

Všesti středečních zápasech hokejové NHL se gólově prosadili čtyři Češi a gólman Pavel Francouz z Colorada, za které debutoval Martin Kaut, vychytal výhru. David Pastrňák svým 43. gólem zařídil v prodloužení triumf Bostonu nad Edmontonem a opět se do

Kubalík v NHL dvakrát skóroval, Vrána završil velký obrat

Kubalík v NHL dvakrát skóroval, Vrána završil velký obrat. Kubalík asistoval u prvního gólu zápasu. Vstøelil ho po 21 sekundách Drake Caggiula, jeho støelu z brankové èáry si srazil bruslí za svá záda gólman Frederik Andersen. Mezi støelce se èeskı ú

Dvořákovy góly Jágra nepotěšily -

Rádi budou vzpomínat na sobotní zápasy NHL čeští útočníci Radek Dvořák a Milan Hejduk. Oba hokejisté totiž vstřelili soupeřům dva goly a jejich týmy mohly slavit vítězství. Dvořák, jemuž vždy k úspěchu pomohl Petr Nedvěd, nepotěšil Jaromíra Jágra. Te

MS 2017 - textové záznamy | | Mistrovství ...

- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích

Online: USA - Slovensko 1:4, Mistrovství světa -

Martin Marinčin získal puk v obranném pásmu a vyslal Róberta Lantošiho do úniku. Ten si zkusil přehodit puk z bekhendu na forhend, ale Cory Schneider drží akcie svého týmu ještě kousek nad vodou. Začala třetí třetina. Jedním slovem neskutečné. Je za