Bezpečné sázení

fotbal hattrick czto hattricku fotbal hattrick cz

Kanonýr Slavie Škoda: Hattrick? Často ho nedávám, nejsem ...
Nemrzí vás, že jste se hattricku nedočkal? Trochu. Já dal v životě snad jen jeden hattrick. V Liberci se mi to povedlo během 25 minut. Když utíká čas, tak ho nikdy nedám. Doufal jsem, že mě kvůli tomu trenér nevystřídá.
Gómez se zlobil na video kvůli neregulérnímu hattricku ...
Bývalý německý reprezentant Mario Gómez se od neděle považuje za autora prvního neregulérního hattricku v historii. Čtyřiatřicetiletému útočníkovi Stuttgartu rozhodčí v utkání druhé ligy se Sandhausenem po konzultaci s videem neuznal ani jeden ze tří
Honza by měl po hattricku Votic určitě radost - Benešovský ...
Votice /FOTOGALERIE/– Potřetí si na fotbalovém turnaji, vzpomněli hráči a hráčky na kamaráda Jana Voráčka, který miloval fotbal a kdo ho požádal o radu, tomu se vždy snažil pomoci. Díky hráčským a funkcionářským zkušenostem, které získával i jako roz
Hattrick– zahrajte si fotbal jako nikdy předtím! –
Do háje, soupeř postavil svoje áčko, tak to si dneska neškrtnu. Do výkopu zbývá minuta, modlím se, aby chlapci v rozestavení 3-5-2 zabrali a dokázali odříznout od přihrávek toho jejich holomka, co má cenu jako celý můj tým…ale CO TO? Honza Tyč pronik
FK Fotbal Třinec – Je to jen příprava, upozorňuje střelec ...
Je to jen příprava, upozorňuje střelec hattricku René Dedič (02.02.2019) Poprvé od úvodní minuty nastoupil v přípravném období útočník René Dedič. Trenérovi se za šanci odměnil, jak nejlépe mohl. Do sítě Havířova nastřílel tři góly.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Před Barošem smekl po hattricku i Jágr ... -
Tři góly jsou svátek. Hattrick. Magické slovo pro fotbal i hokej. Slavný útočník Milan Baroš dal o víkendu v lize tři branky Příbrami, což ocenil i hokejový král Jaromír Jágr. Proč se vlastně nyní sedmatřicetiletému útočníkovi Baníku Ostrava tak daří
Slavia prohrála v přípravě s Ústí ... -
Praha - Fotbalistům pražské Slavie nevyšlo první utkání zimní přípravy. Obhájci titulu a suverénní lídři tabulky na Strahově nečekaně podlehli druholigovému Ústí nad Labem 0:1. Sparta na Strahově porazila druholigovou Jihlavu 5:0, hattrick zaznamenal
- Nové číslo jde do prodeje! :) Co všechno v ...
... To vše v HATTRICKU – PŘÍBĚH: MUŽ, KTERÝ ZAKLEL REAL MADRID! Posledním českým fotbalistou, kterému se povedlo porazit Real Madrid, byl dlouho Pavel Nedvěd. Dnes, po deseti letech, už to však neplatí. Novopečená jednička sevills
Bleskový hattrick: Chyla ... -
Bleskový hattrick slavil v dnešním utkání krajského přeboru Radim Chyla. Útočník Bystrci dokázal třikrát překonat obranu Vojkovic během pouhých tří a půl minuty... Poprvé se prosadil v 32. minutě, kdy se po chybě vojkovické obrany dostal do samostatn
Rozkovec předvedl parádní hattrick, Mšeno bodovalo ...
Domácí divizní zápas mšenskému áčku vyšel. Diváci viděli pět gólů, čtyři padly do sítě soupeře.