Bezpečné sázení

fotbal itálie beach kréta

Kréta: hotel Kavros beach (Řecko) – recenze

Řecko není pouhým krachujícím státem, na nějž si celá Evropa ukazuje prstem. Je také významnou turistickou destinací, v níž každý rok stráví svou dovolenou mnoho Čechů. ...

Hotel Summer Beach, Řecko Kréta - 9 596 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Summer Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Summer Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Summer Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

fotbal beach zájezd

Obecný popis. Palm Beach Island ResortSpa **** Zábava. Hosté se mohou těšit na nabídku volnočasových aktivit zahrnující vodní sporty (potápění, šnorchlování, vodní lyže, kanoe, wake-boarding, windsurfing, jízda na katamaránu), tenis...

Hotel Kavros Beach, Řecko Kréta - 9 253 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Kavros Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kavros Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kavros Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Recenze: Hotel Kavros Beach, Kréta (67% - průměr)

Prozkoumali jsme jednotlivé recenze hotelu Kavros Beach na Krétě v Řecku a udělali souhrnou recenzi včetně výhod, nevýhod a zkušeností návštěvníků hotelu.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Recenze hotelu Kavros Beach na Krétě – Řecké ostrovy

Ceny mimo sezónu se pohybují v rozmezí kolem 15 000 Kč, na 12 dní poté kolem 18 000 Kč. V sezóně se ceny vyšplhají výš. Týden v hotelu vyjde na 17 000 Kč...

Recenze hotelu Horizon Beach Hotel **** - Kréta, Řecko 2022...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Hotel Horizon Beach - Kréta, Řecko - Dovolená | Cedok

Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.

Recenze hotelu Yassou Kriti Beach Hotel *** - Kréta, Řecko 2022...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Hotel Europa Beach (Kréta) – Recenze a zkušenosti

Hotel Europa Beach se nachází v oblíbeném letovisku Analipsis. Do centra je to přibližně 1 km, tedy příjemná procházka. V městečku se nachází řada obchodů, taveren, barů ...