Bezpečné sázení

fotbal svátku iveta

Svatý Mikuláš na Moravě - Blog
Dnešní ateistická představa o svátku Svatého Mikuláše (6.prosinec) je naprosto scestná. Není to jen o dětech, ale o celé rodině a životě každého člověka.
- Diskuse
Což u doktora v nemocnici může znamenat i 150-180 hodin přesčas/měsíc! To se ale může každý, kdo si najde a zvládne dělat dvě zaměstnání na plný úvazek vč. víkendů, svátku a nočních, dostat na 2x35-40 tisíc taky.
Vyznamenání za kecy? - Blog
To ječlověk, který by měl dostat státní vyznamenání u příležitosti státního svátku a 100. let vzniku republiky? Alespoň česká centrála Grýnpís si to myslí. Napsala kvůli tomu dokonce dopis prezidentovi Zemanovi . Rovenský by jej měl dostat podle ekol
Den hodně, ale hodně nesvátkový - Blog
Pak mi volala jedna z mých švagrových. K svátku, jak jinak. Aby řeč nestála, snažila jsem se být paní vtipná a zažertovala o mé ne-výhře. "Prosim tě, stejně by si to ani neužila. V našem věku, co můžeme eště tak čekat", utřela mě laskavě.
Jméno Iveta a jeho význam | Svátky
Iveta je oblíbeným ženským jménem, které má v sobě francouzskou eleganci, nadčasovost, také ladnost a krásu tisového luku. Žena jménem Iveta dokáže svému okolí předávat energii a udávat směr, stejně tak, jako luk určuje směr vystřelenému šípu. ... Na

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
- Diskuse
Že Vy jste ve fňukání a stěžování si na druhé takřka "místní přeborník", toho už jsem si všiml víckrát. Ovšem opravdu nevím, jak jste přišel na to, že zrovna Jaroslav Řezník je můj "vděčný čtenář a obdivovatel."
O svátku lásky, svátku práce a symbolech nadvlády - Blog ...
V tento den se oslavoval Socialismus pod záminkou svátku práce a zneužíval se k tomu první Máj, svátek lásky. Někteří šli do průvodu. Třeba my, žáci a mladí sportovci, jsme nesli kajak, či veslici a mávali vesly a pádly na okolní přihlížející.
Prague -
Čtrnáctým účastníkem parkurového svátku v Praze je Nizozemec Schuttert 14. srpna 2018 Čtrnáctým účastníkem největšího závodu letošní sezony v parkurovém skákání Global Champions Prague...
Krušnohorské bloudění - Blog
Malinko poznal Krušné hory, přesto v nich stále rád bloudím, je šance objevit jejich nová kouzla. A je důvod je poznávat.
Svět se změnil, a s tím i kalendáře, přibyly muslimské ...
Ke konci roku chodím po obchodech a vybírám si hned několik kalendářů, které budu potřebovat. Nový diář na celý rok, abych mohla dopředu přehledně plánovat události, pak si kupuji stolní kalendář, který každý týden s chutí otáčím a těším se pohledem