fotbal v 16 letech

Fotbalová Fortuna liga: program ... - Fotbal

V 16 letech se herečce zabila máma: Nenáviděla jsem ji, cítila jsem velkou zlost, řekla Expresu Fialová Hlášení Andreje Babiše: Nezapomeňte se očkovat, jen tak druhou vlnu zvládneme Starosta Minneapolisu má záchvat pláče nad zabitým Georgem Floydem.

Slávisté jsou po 16 letech ve finále poháru, Mladou ...

Fotbalisté Slavie porazili v semifinále domácího poháru Mladou Boleslav 2:0 a poprvé od triumfu v roce 2002 si zahrají finále. Úřadující ligový mistr rozhodl o výhře na startu druhé půle, kdy se v rozmezí sedmi minut trefili záložníci Josef Hušbauer

Senegal vyhrál opakovaný zápas v JAR a po 16 letech ...

Třetím postupujícím z africké zóny CAF na mistrovství světa 2018 se stali fotbalisté Senegalu. Lvi z Terangy zvítězili v opakovaném utkání na půdě Jihoafrické republiky a před posledním kolem mají v kvalifikační skupině D pětibodový náskok před druho

Na MS se podívá po 16 letech i Kolumbie – ČT sport – Česká ...

Barranquilla (Kolumbie) - Fotbalisté Kolumbie si po 16 letech zahrají na mistrovství světa. V předposledním kole jihoamerické kvalifikace doma v pátek v druhé půli smazali tříbrankovou ztrátu a remizovali s Chile 3:3. V tabulce jsou druzí za Argentin

Brémám hrozí pád po 40 letech. Ještě jsme nedostali ...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Fotbal Jevišovice – Fotbalový klub Jevišovice

Fotbal Jevišovice zve všechny své příznivce na utkání proti Únanovu - malé lokální derby a to v sobotu 30.3.2019 od 15:00. Náš B tým...

Slavia má pohár. Po 16 letech -

Po 16 letech. 10.5.2018 . Ještě na podzim střílel branky v jabloneckém dresu. Dařilo se mu, vsítil jich hned devět. Včera večer dvěma trefami popravil svůj bývalý tým ve finále domácí pohárové soutěže. Slávista Stanislav Tecl se stal hrdinou zápasu a

Skvělé! Slávistky jsou po dvou letech ve ... -

Dočtvrteční odvety osmifinále Ligy mistryň nastupovaly domácí Slávistky v lepší pozici, z Islandu si přivezly výhru 2:1. České mistryně remizovaly v Edenu se Stjarnanem 0:0 a slaví po dvou letech postup do čtvrtfinále.

Hlásí se další senzace. Haalandův bratranec v 16 letech ...

Haalandův bratranec v 16 letech debutoval mezi dospělými Rudolf Černík 4. 3. 2020 10:37 ... zahraniční ligy Fotbal sport norský fotbal a reprezentace reklama. Právě se děje. před 4 minutami Česká liga Opava přišla o vítězství nad Slováckem, remízou s

Iniesta jen těžko zadržoval slzy. Po 16 letech a 31 ...

Iniesta byl celý fotbalový život věrný Barceloně, kam přišel ve dvanácti letech a vyrostl v proslulé mládežnické akademii La Masia. V A-týmu debutoval v roce 2002 a od té doby získal 31 trofejí, ke kterým může brzy přidat další za vítězství ve španěl