Bezpečné sázení

fotbal žáci z velenic bez bodů

Fotbal -Českokrumlovský deník

Čížová -V posledním podzimním divizním kole byl k vidění jihočeský derby souboj nováčků, ke kterému krumlovský Slavoj zajížděl na půdu rivala z Čížové. Fotbal 22.11.2011

clanek - SK Motorlet Praha - fotbal

Prohra 2:0 nás tak vzdálila od Hořovicka na sedm bodů a naopak Karlovy Vary se na nás zavěsily s dvoubodovým odstupem. Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, nebezpečí hrozilo pro oba týmy jen z rohových kopů. Po jednom z nich se v 8. minutě prosadil d

Divize - skupina F -

Bývalý reprezentant ČR Ondřej Kušnír je bezesporu posilou Bruntálu i v 36 letech ! Navíc je to velký vzor pro mladé hráče atd. Nutno dodat že Ondřej Kušnír není jediným reprezentantem ČR , v minulosti hráli v Bruntále rodáci Martin Lukeš, Jaroslav Če

Fotbal Pohořelice - Posts | Facebook

Fotbal Pohořelice, Pohorelice, Czech Republic. 253 likes · 2 talking about this · 29 were here. TJ Sokol Pohořelice - oddíl kopané

clanek - - SK Motorlet Praha

Měli jsme tentokrát více šancí. Na začátku Vít Kala, ve druhé půli třeba Jirka Neuman či Kuba Slavíček. Bohužel jsme z toho nic nezískali, takže jsme bez bodů. Oproti minulým zápasům jsme k tomu přistoupili mnohem lépe, ten výkon už snesl nějaké měří

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Z Litoměřic odjela Jiskra bez bodů - Jiskra Domažlice

Litoměřice Jiří Pojar FK Litoměřicko – TJ Jiskra Domažlice 2:0 (0:0) Hosté přijeli kvůli velkému zdržení na dálnici 15 minut před zahájením zápasu. Zápas začal s desetiminutovým zpožděním. V prvním poločase Jiskra kontrolovala hru a měla převážně bal

Fotbalisté Vyššího Brodu i Přídolí zůstávají bez bodů ... Fotbal 20.9.2019 Fotbalový víkend na jihu Čech Přinášíme přehled fotbaloých zápasů v kraji na víkend. Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v kraji i okrese od 16:30 hodin. ... Čistý štít

Z Hostivaře bez bodů... | FC Zličín

Z Hostivaře bez bodů... V posledním podzimním zápase na hřišti soupeřů jsme v sobotu 9.11.2019 zajížděli na hřiště SK Hostivař. Marek Muller 12. listopadu 2019 Starší dorost

FK Volduchy

Aktuality - FK Volduchy . 18.6.2016: 26. kolo 1. B třídy, FK VOLDUCHY - Sokol Dobřív 6:1 (1:1) - Osud to tak pravděpodobně chtěl. V posledním kole se střetly dva týmy, které již mají vytisknuté jízdenky zpět do okresního přeboru.