Bezpečné sázení

hokej medveščak dinamo

| KHL

Hokej . Skrýt statistiky Zobrazit statistiky Skrýt komentáře Zobrazit komentáře Skrýt podrobnosti Zobrazit podrobnosti. KHL. Partnerem soutěže je: 14:00. Barys Nur-Sultan – HC Sibir Novosibirsk 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) 0. Výhra: 0 . Vsaďte si na ...

ročník 24 / číslo 41 (680) / 2. kolo TELH / neděle 11. 9 ...

/// Aktuální tabulka telh 1. HC Oceláři Třinec 1 4:1 3 2. HC Kometa Brno 1 5:3 3 3. HC VERVA Litvínov 1 3:1 3 4. Piráti Chomutov 1 3:2 3 5. BK Mladá Boleslav 1 5:4 2

RIG 0:4 ZAG | Dinamo Riga - Medveščak Záhřeb (KHL ...

Dinamo Riga - Medveščak Záhřeb (KHL) 0:4 | Československá stopa Jakub Sedláček (RIG) – 28 zákroků, 87,5% úspěšnost

ZAG 4:1 MIN | Medveščak Záhřeb - HC Dinamo Minsk (KHL ...

Medveščak Záhřeb - HC Dinamo Minsk (KHL) 4:1 | Ve třetí třetině padaly branky jen do sítě hostů, takže vyhráli domácí Medvědi, kteří přetrhli sérii proher.

Tournaments 1995/96 -

Ice hockey archive - history of tournaments, championships, olympic games, leagues

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Forum pro sběratele hokejových ... -

Nevím, jestli je to správný téma, ale snad... Bývalý brankář Columbusu a Ottawy Pascal Leclaire se rozhodl ukončit aktivní kariéru. Rodák z Repentigny odehrál v NHL 173 zápasů, z toho 61 vítězných, ale celou minulou sezónu vynechal kvůli přetrvávajíc

ZAG 1:0 KUN | KHL Medveščak Záhreb - Kunlun (KHL) | Onlajny.eu

KHL Medveščak Záhreb - Kunlun (KHL) 1:0 | Onlajny.eu. Úvodní třetina nepřinesla nikterak pohledný hokej plný šancí. Sledujeme taktickou bitvu, ve které jsme zatím žádnou vyloženou šanci neviděli.