Bezpečné sázení

hrušky plzeň fotbal

Plzeň 3:4, Přípravný zápas - Fotbal
Plzeň právě vstřelila branku! Další ukázková akce a je to 2:0! Celé to začalo u Aleše Hrušky, který dobře rozehrál na Limberského. Ten posléze přesunul míč nalevo Janu Kovaříkovi, jenž skvělým centrem našel ve vápně ALEŠE ČERMÁKA, který nekompromisní
Kuchařka Ládi Hrušky - Blog
Nedá se tomu vyhnout. Asi všichni jsme zaznamenali nového kuchařského génia, Láďu Hrušku. Ano toho Hrušku, který se minulý rok přehraboval v supermarketech v ovoci a zelenině a hledal to, co normální člověk vyhodí.
Rozhodčí |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 7. 6. 2020 Vyjádření KR k dosažené brance v utkání Bohemians Praha – Sparta Praha; 1. 6. 2020 Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích FAČR ze dne 1. 6. 2020; 20. 5. 2020 Školení rozhodčích
Aleš Hruška (Viktoria Plzeň) - informace o Aleš Hruška na ...
Plzeňský brankář Aleš Hruška výrazně pomohl k domácí výhře 2:1 nad Jabloncem v prvním kole nadstavbové skupiny o titul. Třiatřicetiletý gólman tak oslavil vítězně svůj jubilejní 250. ligový zápas a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání, největší rados
Plzeňská Viktoria nasázela Boleslavi sedm branek. Chorály ...
Fotbalisté Viktorie Plzeň dál suveréně kráčí jarní části FORTUNA:LIGY, v sobotu v domácí Doosan Areně rozstříleli Mladou Boleslav 7:1. Hattrick si připsal Čermák, který ve městě automobilů v sezoně 2015/2016 hostoval, ale svoje bývalé spoluhráče nija