litvínov se vzepřel třinec slavia přehrála liberec cz hokej

HC VERVA Litvínov | Novinky
Generální partner Plán ledu Fanshop EN
Sparta v repríze finále přehrála Pardubice jednoznačně 4:0 ...
Hlavní strana>Sport>Hokej>Extraliga. Sparta v repríze finále přehrála Pardubice jednoznačně 4:0. 02.10.2007 22:10 . ... V 11. minutě se dokázal proháčkovat zpoza branky před Hyláka Havel, hostujícího brankáře ale stejně jako o chvíli později v ideáln
Slavia vybojovala v posledním zápase předkolo, Třinec ...
V posledním kole základní části hokejové extraligy mohla Sparta navýšit svůj náskok na čele tabulky a vytvořit nový bodový rekord. Na domácím ledě ale Pardubicím nevstřelila ani jednu branku a prohrála 3:0. Slavia porazila na nájezdy Litvínov a zahra
KOM 6:2 SPA | HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (Tipsport ...
Utkání je u konce! Kometa ve šlágru kola Spartu přehrála přesvědčivě 6:2 a zaslouženě získává další tři body do extraligové tabulky. Rakeotvý start měli Brňané také do třetí třetiny, , kdy se po přihrávce Němce prosadil Martin Erat.
Články k tématu: HC Kometa Brno - 2. stránka |
Články podle štítku: HC Kometa Brno - 2. stránka. OBRAZEM: Plzeň - Kometa, byl to začátek snů, říká dvougólový… 19.09. | 03:29 Plzeň - Svými dvěma trefami orámoval páteční vydařené utkání brněnské Komety na ledě Plzně. Kapitán Leoš Čermák se…

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
TIPSPORT EXTRALIGA | ARCHIV WINDHOKEJE -
slavia vedla v sÉrii s tŘincem uŽ 3:1 na zÁpasy,ale ani to ji nestaČilo k tomu,aby postoupila do finÁle.tŘinec totiŽ zapl na vyŠŠÍ rychlost a dnes v sedmÉm rozhodujÍcÍm duelu sÉrie vyhrÁl 5:2 a po 13.letech postoupil do finÁle play-off,kde se tŘinec
SLA 8:4 KVA | HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary ...
Je dobojováno. Slavia svého soupeře jednoznačně přehrála, mrzet jí může snad jen ztracený bod v prodloužení. To je z mé strany z promrzlého Edenu vše, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy u Onlajnů na počtenou! (13:50:48)
Sportovní výsledky - Sport -
Dortmund po Sanchově hattricku deklasoval Paderborn, Mönchengladbach se probojoval na třetí místo; Sparta po smršti ve druhém poločase přehrála Karvinou, Opava vybojovala v záchranářském duelu remízu; Na Mezinárodní vesmírné stanici zakot
Sportovní výsledky - Sport
Hokej Extraliga, 14. kolo. Třinec - Brno 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) Olomouc - Chomutov 5:2 (2:1, 2:0, 0:1) Mladá Boleslav - Jihlava 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Sparta přehrála Energii, Kometa dobyla Hradec ... -
Tipsport extraliga přinesla v pátek pětici duelů 7. kola. Hokejisté Mladé Boleslavi doma přehráli Litvínov rozdílem čtyř branek a vyhoupli se do čela soutěže. Sparta veze výhru z Karlových Varů. Zlín má první body, doma přehrál Pardubice, které klesl