Vyberte si a pořiďte ty nejlepší obaly a kryty pro iPhone 5/5S/SE.S těmito kryty a obaly pro iPhone 5/5S/SE bude váš telefon neustále v bezpečí a chráněn proti poškození. Nabízíme spoustu variant za výhodné ceny. Vybírejte ze široké palety barev, mot

Chicago Blackhawks - Boston Bruins, 06.02.2020 |

Chicago Blackhawks - Boston Bruins, 06.02.2020

CHI 1:2 BOS | Chicago Blackhawks - Boston Bruins (NHL ...

2. David Kämpf (CHI) – 0+0, jedna střela na branku, čas na ledě: 14:12 3. Jaroslav Halák (BOS) – 21 zákroků, jeden inkasovaný gól, čas na ledě: 61:19, úspěšnost zákroků – 95,5 % 4. Zdeno Chára (BOS) – 0+0, jedna střela na branku, čas na ledě: 21:18 5

San Jose Sharks - Vegas Golden Knights (Play-off NHL) 0:3 ...

San Jose končí ve druhém kole play-off NHL. Nedokázalo porazit Vegas. V tomto zápase rozhodovaly maličkosti. Domácí celek měl tlak v útočném pásmu. Výrazně zlepšil útočnou hru, prezentoval se nátlakovým hokejem. Vypracoval si osmadvacet střel na bran

NHL | Chicago - Colorado 1:4, Skvělý Francouz slaví v NHL ...

Český gólman Pavel Francouz pokračuje v zámoří ve skvělých výkonech. Ve středečním duelu NHL vychytal Coloradu výhru v Chicagu 4:1. Bod za asistenci si připsal útočník Ondřej Kaše, jehož Anaheim ale prohrál v New Jersey 1:3.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Boston Bruins - Chicago Blackhawks, 06.12.2019 |

Boston Bruins - Chicago Blackhawks, 06.12.2019

DET 2:1 CHI | Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks (NHL ...

Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks (NHL) 2:1 |

Apple iPhone SE - Kryty, pouzdra, obaly |

Apple iPhone SE - Kryty, pouzdra, obaly Nejširší nabídka příslušenství. Doručení do 24 hod. Nad 1000 Kč doprava zdarma. Nakupujte na

Pastrňák zazářil pěti body a kraluje bodování NHL ...

David Pastrňák si připsal pět asistencí a dostal se do čela kanadského bodování NHL. H. Lundqvist (NYR) – odchytal 40:00 minut, 27 zákroků, úspěšnost 87,1 % A. Georgiev (NYR) – odchytal 19:14 minut, 9 zákroků, úspěšnost 81,8 %

TV program: 18. 5. 2020— Česká televize

Neobyčejný pohled na obyčejný život českých hokejových hvězd v zámoří. Dokument z prostředí kanadsko-americké NHL. Účinkují: Patrik Eliáš, Martin Havlát, Jiří Hudler, Ondřej Pavelec, David Pastrňák, Michael Frolík a další. Režie J. Vojtek