Bezpečné sázení

pavelka králové fotbal

JFK-Fotbal - EP - 1995-1996
H.Králové: Vahala - Rehák / 12./, Urban, Vrábel - Džubara, Ulich, Hynek, Černý, Urbánek / 10./ (82. Ptáček) - Samec (40. ... X s - 2- 0 Melcher Petr - - - X 1- 0 Pacanda Milan - - - S 1- 0 Pavelka Rostislav - - - X 1- 0 Pospíšil Jarmil - - - X 1- 0 S
Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 20:00 Opava vs.Č. Budějovice fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 30:Opava vs. Č. Budějovice Městský stadion Opava Slezský FC Opava SK Dynamo Č.
Bonmoty o sexu a liberecká pohádka. Škorpil, filosof ...
Záložník David Pavelka nastoupil v turecké fotbalové lize za Kasimpasu poprvé po vleklém zranění kolena, kvůli kterému byl mimo hru od loňského října. Český reprezentant naskočil od 86. minuty utkání, v kterém jeho tým zvítězil na hřišti Malatyasporu
2. liga Východ - Ročník 2008/2009 | Futsal |
18.kolo. Slavie Havířov - UFA Hradec Králové 7 : 6 (1 : 2) Rozhodčí: Czene Pavel (8,4), Honěk Jiří (8,5).Delegát: Navalaný Josef Diváků: 170 Branky: 20 ...
David Pavelka - Fotbal -
Sparťanský odchovanec byl v létě 2010 zařazen do B-týmu a o půl roku později dostal šanci i v áčku. Šikovný levonohý záložník hostoval v sezoně 2011-12 ve Slovácku, po návratu do Sparty se v lednu 2013 stal součástí transferu Lukáše Váchy, místo kter

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
FOTBAL: Krajský přebor
Krajský fotbal - zpravodajství z Královéhradeckého kraje. SOUPISKA Brankáři: Karel Menšl (1987), Jan Moník (1992). Obránci: Alexandr Mašek (1991), Michael Mařas (1986), Štěpán Bezvoda (1989), František Bárta (1990), Jakub Šimáně (1987), Lukáš Kubelka
- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...
Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic
1.československá fotbalová liga 1990/91 – Wikipedie
1. fotbalovou ligu v sezoně 1990/1991 vyhrála Sparta Praha.Nováčky byly v tomto ročníku TJ Tatran Agro Prešov a SKP Spartak Hradec Králové.Sestoupily FC Nitra a FC Zbrojovka Brno.Nejlepším střelcem se stal Roman Kukleta se 17 góly ze Sparty Praha.. P
český fotbal: Outubro 2011
Slovácko zvítězilo v Hradci Králové 1:0, přestože hrálo od 65. minuty bez vyloučeného Davida Pavelky. O jediný gól se postaral v 35. minutě Vít Valenta. Hradec měl sice po většinu zápasu herní převahu, ale posedmé v sezoně nedokázal vstřelit gól, na