první zprávy domácí nalaďte si živě fotbal mladá boleslav

samsung vs huawei -
Dobrý den, chci se zeptat na váš názor, kterou značku preferujete víc: Samsung nebo Huawei a proč? Děkuji. Podmínky užívání služby informační společnosti Informace o zpracování osobních údajů Příspěvky se musí týkat tématu otázky. Příspěvky nesmí obs
Slavia - Brentfort FC U23
Domácí obránce si totiž v roli posledního šlápl na míč a poroučel se k zemi. Slavia tak šla do šaten za stavu 2:0, byť gólový rozdíl měl být vzhledem k dění na hřišti vyšší. Červenobílým se vstup do druhé půle podařil - do úniku se dostal Masopust, k
Pohár UEFA: Tři stateční! |
PRAHA– Čtyři šance, tři proměněné. Tři stateční postoupili do základní skupiny Poháru UEFA. Boleslav senzačně přes slavný Olympique Marseille (0:1 a 4:2), Sparta v pohodě přes Hearts (2:0 a 0:0) a Liberec mazácky přes CZ Bělehrad (2:0 a 2:1).
Diskuse: Fotbal Mladá Boleslav - Slavia on-line -
Diskuse kčlánku: Fotbal Mladá Boleslav - Slavia on-line V pondělí od 16.40 sledujte on-line přenos utkání 22. kola první fotbalové ligy. Poradí si čtvrtá Mladá Boleslav na svém hřišti se slávisty, kteří jsou třetí?
Fotbal, který nezahřál. Dukla veze z Boleslavi bod za ...
Všedivém listopadovém večeru nepotěšil fanoušky ani ligový fotbal. Mladá Boleslav v předehrávce 15. kola remizovala v nezáživném zápase s Duklou 0:0. Středočeši bez nejlepšího střelce soutěže Nikolaje Komličenka takřka neohrozili branku soupeře a z p

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Horší výkon GPU - poradna
GIGABYTE Radeon RX 5700 XT AORUS 8G Dobrý den, kartu mám zapojenou do pc a od minulé staré 3 GB karty nevidím nějaký extra výkon... podle různých videí a benchmarků se stejným proces
ŽIVĚ Jablonec - Boleslav 3:2 na penalty. Jablonec vyhrál ...
První poločas skončil, Mladá Boleslav jej vyhrává 1:2. Po opatrných úvodních minutách se jako první dostal do vedení Jablonec zásluhou vynikající individuální akce Michala Hubníka v 19. minutě, pak ale převzali iniciativu Boleslavští a po dětinských
Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 21:00 Mladá Boleslav vs. Zlín fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 27:Mladá Boleslav vs. Zlín Městský stadion Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín
Viktoriáni rozprášili Boleslav. Chorály zněly z amplionů ...
Za pět minut hlavičkoval ve slibné pozici Havel, který si naběhl na centr za obranu hostů, Šeda byl na zemi včas. Pak to byl zase Čermák, kdo hlavou jen lehce lízl Kopicův centr, ale míč šel těsně vedle. Ve 23. minutě už autor první branky poslal Kya
Konec bídy, Příbram slaví první jarní výhru! Horváthovci ...
/FOTOGALERIE/ Neúspěchy prolomeny, tahle parta to ještě nebalí! Fotbalisté Příbrami se v sobotu odpoledne dočkali čtvrtého vítězství v sezoně, v rámci 26. kola FORTUNA:LIGY porazili Olomouc na jejím hřišti 2:1. O osudu tří bodů rozhodl konec první pů