Bezpečné sázení

rodos světa v hokeji

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020
Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020, Prague, Czech Republic. 87,574 likes · 15 talking about this. Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 se ve dnech 26. prosince 2019 –...
Online:Česko - Rusko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Online reportáž - Online: Česko - Rusko, MS v hokeji 2018 - Hokej
Mistrovství světa – Hokej – ČT sport – Česká televize
Mistrovství světa v hokeji se velmi pravděpodobně v květnu neuskuteční. Poprvé od roku 1946. Jasněji má být v úterý odpoledne po jednání rady Mezinárodní hokejové federace (IIHF). Její prezident René Fasel už přiznal, že je v současné situaci konání
Mistrovství světa v hokeji - Sputnik Česká republika
Český hokejový tým v sobotu prohrál s Kanaďany boj o postup do semifinále na Mistrovství světa v hokeji. Česko tak i přes snahu celého týmu nakonec podlehlo svým soupěřům s výsledkem 1:5. Po utkání se konala tisková konference, na níž hokejisté odpov
Homepage | | Mistrovství světa v ledním ...
Mistrovství světa v hokeji 2020 ve Švýcarsku se zúčastní trojice českých rozhodčích. Na turnaj pojedou hlavní sudí Antonín Jeřábek a Robin Šír, společně s čárovým Jiřím Ondráčkem. Výprava českých rozhodčí nebude tak bohatá, jako v minulých letech, čt

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
MS 2020 - program MS v hokeji, vstupenky a info - Hokej ...
MS v hokeji 2020 se uskuteční ve Švýcarsku v termínu od 8. do 24. května. Hrát se bude na stadionech v Curychu a Lausanne. Kde koupit vstupenky a jaký bude program MS?
Program Mistrovství světa v hokeji 2019 - iROZHLAS
ROZPIS ZÁPASŮ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI 2019; Den Čas Výsledek Aréna; 10. května 10. 5. 16:15: Finsko - Kanada 3:1 Mistrovství světa v hokeji 2019 na Slovensku, základní část, zápas Finsko - Kanada
Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...
MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.
Mistrovství Světa V Hokeji 2019 -
Mistrovství Světa V Hokeji 2019. Úterý 9. června 2020, svátek má Stanislava. schránka; Aktivovat Premium za 1 Kč . Prodloužit Premium za 1 Kč .
Hokej v 60 minutách – Hokej – ČT sport – Česká televize
Nejnovější články z rubriky Hokej v 60 minutách Hokej na sportovním webu České Televize. ... Mistrovství světa "20" Extraliga 1. liga NHL Liga mistrů Euro Hockey Tour Mistrovství světa. Video. Rozhovor Jakuba Voráčka pro Hokej v 60 minutách. Hokej v