Bezpečné sázení

škoda že hlavními byli rozhodčí « fotbal paličák cz

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm ... -
Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z m
Po reprezentaci proběhlo 9. kolo F ... -
Mnozí namítnou, že to by přeci tak mělo být všude, jenže zřejmě není. Možná by se hodilo, aby to noví hráči ve Slávii předávali i dále do fotbalového éteru. Dá se říci, že další událostí 9. kola F:L je fakt, že Sparta poprvé vyhrála na hřišti soupeře
Chyba rozhodčího v derby? Podle Chuchly jednoznačně ano ...
Fiat Barchetta 1,8i 16V 96kW Peugeot 308 1.6eHDI 85kW Allure S&S Mercedes-Benz Třídy S 350 TD BMW Řada 1 E88 118D Cabrio Škoda Octavia 1.6TDI85kW Ambition Hyundai ix20 1,4 CRDi 66kW PANORAMA Alfa Romeo Spider KABRIO HARDTOP Škoda Octavia 1,6TDI ELEGA
ME v malé kopané 2017 Česko: Rumunsko - Česká televize
Malý fotbal. ME v malé kopané 2017 Česko. O pořadu. Úvodní stránka. Přehled dílů ...
Konal se seminář fotbalových rozhodčích - Rychnovský deník
Semináře se zúčastnilo celkem dvacet rozhodčích. Ti byli přezkoušeni ze znalostí fotbalových norem a dále teoreticky připravováni na jarní část soutěžního ročníku 2017/2018. Hlavními lektory semináře byli rozhodčí z listiny FIFA Pavel Orel a Petr Bla

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Viktorka i rozhodčí zaslouží pochvalu «
Chybou hráčů Plzně bylo právě i to, že několikrát místo snahy o střelbu přihrávali dalšímu spoluhráči a ke střele potom nedošlo. Španělé na Letné si vypracovali jen čtyři vyložené šance, jenže oni už od 23.minuty vedli 2:0 a zřetelně dávali najevo, ž
Bez hráče i bez trenéra. Fotbalisté ... -
Přes sedmdesát minut byly hlavními tématy zápasu slušná ofenzivní síla fotbalistů Slovácka a naopak impotence Jablonce. Zdálo se, že vítězný gól domácích je jen otázkou času. Vše ale nakonec přebila 72. minuta, kdy sudí Jiří Houdek přísně vyloučil sl
Vítězství na závěr soutěže ukořistil jen novopečený mistr ...
Hlavními tahouny byli brankář Ehrenberger, stálice v defenzivě Popelář a v neposlední řadě útočník Ptáček, který se rozloučil se sezonou hattrickem. Lanškroun převzal kontrolu nad mačem, když vsítili gól na 3:2, poté přidal tři další branky a vybojov
Kladno a Hřebeč vyhrály, Velvary padly - Kladenský deník
Škoda, že jsme byli zbrklí v koncovce, protože jsme mohli mít dříve klid," mínil trenér Kladna Jan Pejša. Jeho tým přitom nastoupil bez několika opor, hlavně střelce Čížka, Pechra a Tótha. Poprvé na jaře chytal zkušený Tesař a právě on spolu se stope
Reprezentaci dotáhli na EURO hráči z ligy, statistikám ...
Éra hvězdného týmu s Karlem Brücknerem na lavičce už je dávno minulostí a česká fotbalová reprezentace se opírá o nové tváře. Tým Pavla Vrby táhnou hráči ze SYNOT ligy a právě oni byli hlavními strůjci postupu na EURO, které se příští rok uskuteční v