švedský hokeji švýcarsko

MS v lednim hokejiŠvýcarsko 1990 :: Odyssport
MS v lednim hokeji 2004 (Praha a Ostrava) MS v lednim hokeji 2003 (Finsko) MS v lednim hokeji 2002 veŠvédsku; MS v lednim hokeji 2001 Německo (Hannover , Köln a Nürnberg) MS v lednim hokeji Švýcarsko 1990; MS v lednim hokeji 200 Petrohrad (Rusko) MS
IIHF - Představujeme týmy: Slovensko
Slovensko se na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 v Třinci a Ostravě pokusí uspět ve skupině A, kde kromě dvou skandinávských celků – Finska a Švédska, narazí i na dravé Švýcarsko či nepředvídatelný Kazachstán.
MS v ledním hokeji 2018 Dánsko: Švédsko - Švýcarsko ...
MS v ledním hokeji 2018 Dánsko. O pořadu. Úvodní stránka. Přehled dílů. Diskuse. Napište nám. Švédsko - Švýcarsko Živě: Neděle 20. 5. 2018 na ČT sport.
Češi jako ochránci zlatého hattricku! |
Zlatý hattrick představuje tři úspěšné sezóny českých hokejistů od Nagana 1998. Od sezóny 1999 do roku 2001 jsme se třikrát stali vítězi světového šampionátu v ledním hokeji. Od té chvíle jsme strážci zlatého hattricku. Jsme v tomto jedineční.
Bude se opakovat loňské finále? |
Tento víkend finišuje Mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos od 4.5.2018 koná v Dánsku. Zbývají už jen dva zápasové dny, ve kterých se utkají čtyři nejlepší: Švédsko, Švýcarsko, USA a Kanada. Už dne v 15:15 má Švédský výběr možnost postoup

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Mistrovství světa v ledním hokeji 1949 – Wikipedie
16. mistrovství světa a 27. mistrovství Evropy v ledním hokeji probíhalo ve dnech 12. – 20. března 1949 ve Stockholmu ve Švédsku. Na turnaj se přihlásilo 10 mužstev, rozdělených do 3 kvalifikačních skupin.
Unikátní průzkum mezi experty: Češi porazí Švýcarsko ...
„Švýcarsko jsme dokázali porazit čtyřikrát v řadě a zvítězíme i tentokrát. Naše mužstvo má dobrý pohyb, a to rozhodne.“ ... MS v hokeji 2018 Chci už začít přepisovat jiné rekordy než věku, hlásí Filip Chytil. MS v hokeji 2018 Hurikán Nečas na MS léta
SWE 4:3 SUI |Švédsko - Švýcarsko (Mistrovství světa ...
Druhá třetina přinesla dohromady tři branky v rozmezí třech minut. Nejprve poslal Švédsko do vedení William Nylander, který těžil z dobré práce Hörnqvista na brankovišti a zakončoval prakticky do prázdné brány.Švýcarsko sice dobře zareagovalo, když v
SUI 3:5 SWE |Švýcarsko - Švédsko (Mistrovství světa ...
Švýcarsko právě vstřelilo branku! Švýcaři se ještě v závěru na začátku vlastní přesilovky trefili. Po příklepu od Untersander zacílil z vrcholu pravého kruhu DEAN KUKAN švýcarský celek stanovil konečné skóre na 3:5. Asistence: Ramon Untersander.
69. Mistrovství světa v ledním hokeji 2005
ČR - Švýcarsko 3:1. Premiéra našim hokejistům docela vyšla. Nebudu popisovat zápas minutu po minutě, uvedu jen to hlavní. V první třetině to určitě byly dvě české přesilovky a obě obohacené o gól. První dával Prospal a druhý Jágr. Radost z dokonalé t