Bezpečné sázení

tenhle branky na fotbal

Branky na fotbal |
SET dekorací na stůl Fotbal . Tento krásný set dekorací nesmí chybět na fotbalové párty. Set fotbalové dekorace je velmi nápaditý a vytvoří na párty skvělou fotbalovou atmosféru. Balení obsahuje : 1x velký lampion 24cm, 2x lampion 12,7cm a 4x papírov
Fotbal |
se nad koupí „mičudy“ určitě zamyslet. V této kategorii si můžete prohlédnout také plastové či kovové branky včetně náhradních sítí, které se vejdou na hřiště i do obýváku nebo chrániče, které uchrání vaše holeně před úrazem.
Branky na fotbal levne |
Síť na branku fotbal malá . Síť na kopanou případně lze použít i na házenkářské branky. Technická data: - rozměr branky: 3 x 2 x 0,8 x 1,2 m - síla 3 mm - velikost ok: 12x12 cm
Hokejové branky a příslušenství |
Středně velká skládací branka na hokej Winnwell Heavy Duty 52". Hokejová branka, která je vyrobena z odolné kovové konstrukce. Branka je uzpůsobena pro střelbu pukem. Rozměry branky jsou 132 x 91 x 61 cm. Je tak ideální pro trénink.
Gambrinus - Kopeme Za Fotbal
TJ Blatec byl odměněn financemi na renovaci zázemí! Nové branky i příspěvek na renovaci šaten. To vše si za půl roku v projektu Kopeme za fotbal vykopali (a vypili) fotbalisté Sokola Blatec a jejich fanoušci. Zobrazit více

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
TJ SOKOL KARDAŠOVA ŘEČICE
Na jaře dosud neporažená Lomnice padla na našem hřišti!! K. Řečice - Lomnice n. L. 2:1 (0:0) Sestavy: Trepka - Janeček, Madar, Vosecký J., Vosecký P. - Porochoňski, Bílek, Klokner, Jánošík - Vodička, Kovář Branky: Madar, Jánošík Znovu v sobotu a opět
Florbalové branky a mantinely -
vám poradí, jak vybírat Florbalové branky a mantinely. Vybírejte si Florbalové branky a mantinely podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
SKŘetězárna - fotbal » 2017 » Květen » 06
Pokračuje útočný fotbal, Marcinovu nebezpečnou střelu tečují obránci mimo na rohový kop. Stav střel je už 8:2, bohužel na branky prohráváme. V 37. minutě Schneider centruje na Šebestu, jeho technická střela končí metr vedle levé tyče. Domácí po třetí
Fotbal -
Tenhle stolní fotbálek je vyrobený z oceli, kvalitní.. Do obchodu . Jerry Fabrics Polštářek Fotbal, 40 x 40 cm ... Jahu Povlečení Fotbal 3D, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm ... která vás zabaví na celé hodiny. Fotbalové branky Finta společnosti EXIT Toys js
Branky na fotbal - bezpečné fotbalové branky
Spokey Faro Futsal IIč.4 je tréninkový, rekreační míč na sálový fotbal z kvalitní syntetické kůže. Fotbalová branka Garlando SMART GOAL 180x120 cm . Skladem (4 ks) 1 161 Kč bez DPH. 1 405 Kč Do košíku ... Vylepšený model branky, určené pro vyšší zátě