Bezpečné sázení

ugwu fotbal cz

F:L: Sparta prohrála v Liberci ... - Soutěže |
Fotbalisté Sparty v sedmém kole FORTUNA:LIGY prohráli 1:3 v Liberci a na sedmém místě tabulky ztrácí na vedoucí Slavii už devět bodů. Po třech zápasech uspěla Plzeň, která si poradila 4:0 s Opavou, zatímco Mladá Boleslav díky čtyřem gólům Nikolaje Ko
Michael Ugwu (Bohemians Praha 1905) - informace o Michael ...
Informace o hráči Michael Ugwu z klubu Bohemians Praha 1905 na Michael Ugwu - osobní údaje, články, statistiky, zápasy, góly, foto.
Fotbalisté Bohemians remizovali v ... -
Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole se Zlínem 2:2 a ani v pátém domácím utkání v sezoně neprohráli. Hosté dvakrát vedli díky Tomáši Wágnerovi a Dominiku Maškovi, ale Milan Havel pokaždé zařídil nerozhodný stav. "Ševci", kteří bodo
Fotbal, advent aŠkoda: brilantně fungující trojúhelník ...
Fotbal, advent aŠkoda: brilantně fungující trojúhelník Třemi prosincovými koly uzavřela v roce 2019 svůj program Fortuna:liga. Nejvýraznější personou tohoto adventního období se ukázal být 33letý útočník Slavie Milan Škoda; pokaždé se zapsal do listi
FK Mladá Boleslav –
Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené mi

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Detail zápasu Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec ...
Ugwu si poradil se dvěma hostujícími hráči a tváří v tvář Nguyenovi se místo kličky rozhodl pro přihrávku na nabíhajícího Vodháněla, jenž druhým gólem v utkání zařídil "Klokanům" plný bodový zisk.První poločas dlouho žádné vzrušení nenabídl.
FORTUNA:LIGA - preview 28. kola -
Fotbalový článek na téma: FORTUNA:LIGA - preview 28. kola. Rubrika: Previews. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal ...
Online: Chlumec nad Cidlinou - Fotbal
Na Teplicku se volí Kuberův nástupce do Senátu, lidé mají na výběr z 9 kandidátů; Nezaměstnanost v USA v květnu překvapivě klesla na 13,3 procenta; Květen byl v Česku podle meteorologů silně pod normálem, chladněji bylo o více než 2 stupn
Online: Zbuzany - Fotbal
Vláda se vrátí k novele o evidenci skutečných majitelů firem, která údajně nahrává Babišovi; Na ČT dohlédne Hana Lipovská či Xaver Veselý. Sněmovna po tajném hlasování doplnila radu; Vakcína proti covidu-19 by se mohla vyrábět i v Česku.
FK Teplice– Ve středu hrajeme na Bohemce
Po sobotní dohrávce 24. kola Teplice – Liberec (2:0) je tu první venkovní zápas “sklářů” po restartu soutěže na půdě soupeře. Tepličtí hrají ve středu od 18 hodin ve vršovickém Ďolíčku s Bohemians.