Bezpečné sázení

vojkovic fotbal

Blažovice A 3:0 | SK Blažovice - oddíl kopané | fotbal ...
Po pohodovém vítězství nad béčkem Vojkovic nás čekal úplně jiný soupeř. Měnín má letos mladý, běhavý tým a hraje jednoduchý, ale účelný fotbal. V prvních minutách jsme se prakticky jen bránili a jen díky důslednému přistupování a obětavosti se domácí
Tělovýchovná jednota Sokol Hostín, z.s. | Soutěže |
Postřižín - Wikipedie
Obec Postřižín se nachází v okrese Mělník ve Středočeském kraji.Rozkládá se asi šestnáct kilometrů jihozápadně od Mělníka a šest kilometrů východně od města Kralupy nad Vltavou.Žije zde přibližně 1 500 obyvatel.
Kempy Hostín u Vojkovic pro sportovní aktivity - Kempy ...
Kempy ve městě Hostín u Vojkovic. Hledáte ubytování v kempu? Vyberte si z kempů ve městě Hostín u Vojkovic - najdete hodnocení, fotky, ceník, vybavenost a přímé kontakty.
Aktuality společenský život | Obec Podolí
tÍmto vÁs zveme na fotbalovÉ utkÁnÍ mladŠÍch ŽÁkŮ druŽstva "a" s druŽstvem vojkovic. Začátek utkání je v 17:00 hod Tato kolektivní sportovní hra může být vhodnou inspirací i pro vaše děti (děvčata i kluky) a na místě se můžete dohodnout s příslušnými

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
O klubu | SK Vojkovice
Klub byl založen v roce 1962 a hrál pod hlavičkou "Sokola". Tak jako všude jinde, i zde bylo při zrodu tohoto oddílu několik nadšenců a při výstavbě kabin a vlastního hřiště se zapojovali do práce. Mnozí z nich byli aktivní hráči nově založeného oddí
Hotely a ubytování Vojkovice - stravu lze dokoupit |
(ve vzdálenosti 19,2 km od Vojkovic) Dostupnost ověřena. Pension Kadlcův mlýn nabízí příjemné ubytování turistům i firemním zaměstnancům v malebném prostředí Mariánského údolí, přesto v bezprostřední blízkosti města Brna. Zahrát si zde můžete kuleční
FOTBAL: FC Mělník klesá, Neratovice opět bez bodu a další
FOTBAL: FC Mělník klesá, Neratovice opět bez bodu a další 17.10.2017 17.10.2017 Petr Kowanda 1612 Přečtení FC Mělník klesá, prohrál už potřetí za sebou
TJ Vojkovice nad Ohří l Oficiální stránky l Fotbal
Jednostranná záležitost v podání týmu Vojkovic. Domácí tým se snažil tvořit hru, ale Vojkovice třestaly z rychlých brejků. Již v 9. minutě to bylo 0:2 a do poločasu jsme přidali další 3 branky. V úvodu druhé půle se podařilo domácím snížit na 1:6 a n
FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko
Jak ukázal vlastní průběh zápasu, měly hratelnějšího soupeře v podobě osmého celku tabulky z pražských Vojkovic. Nicméně tentokráte na rozdíl od podzimního duelu v Praze stálo štěstí více na straně hostů. Klatovy si prohrát rozhodně nezasloužily, což