Bezpečné sázení

yzo empire jackpot

Hatujes nas marne,yzo pomaly vladne
Je to pár dnů, co vyšel další videoklip od kreativního flowtka DAF647, který má na svědomí Cbch feat SAG&YZO - Pretty Gadže, Logic - Pryč a nebo Jackpot - Vem si mě. Tentokrát vytvořil vskutku originální dílo k Logicovo singlu Black Swan .
YZO Empire - Hlavní stránka | Facebook
YZO Empire. 18 tis. To se mi líbí. YZO EMPIRE E-SHOP&LIVE SHOWS
Yzomandias– Wikipedie
V roce 2015 vznikl label Milion+, který založili lidé z Yzo Empire a dalších pár mimo. V dubnu 2015 vydal písničku HVSHTHVG, kterou oznámil první sólové album s názvem Yzomandias. Jsou zde hosté jako Jackpot, Cbch, Jimmy Dickson, Lvcas Dope. Produkov
Jckpt - Listen on Deezer | Music Streaming
Jackpot ze skupiny YZO Empire představil v roce 2014 svoje nové sólové album Noční podnik. Na albu se podílejí hosti jako Logic, Lvcas Dope nebo Zkrat Kratochvíl a producenti jako Joe Dieson nebo Cassius Cake.
Jackpot– Noční podnik (2014) –
Rapper Jackpot působí na české hudební scéně už od roku 2004. Pochází z Prahy. První desku vydal v roce 2007 a nazval ji Už je čas.Nyní vystupuje s YZO Empire.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
♕ΨΨΨ YZO Empire ΨΨΨ♕ (@Jajulak) — 791 answers, 5861 likes ...
Get in touch with♕ΨΨΨ YZO Empire ΨΨΨ♕ (@Jajulak) — 791 answers, 5861 likes. Ask anything you want to learn about ♕ΨΨΨ YZO Empire ΨΨΨ♕ by getting answers on ASKfm.
Jimmy Dickson - O kapele |
02. MORTAR42.0 x JACKPOT ... YZO EMPIRE se díky této desce dostává mezi přední skupiny České rapové undergnroud sceny. Po festivalové sezóně roku 2013 začína Dickson dělat na svojí první desce u které následně posunuje vydaní z května 2014 konec roku
Nejoblíbenější zpěvák, zpěvačka, skupina a DJ (výsledky ...
Nejoblíbenější český zpěvák: Nejoblíbenější česká zpěvačka: Nejoblíbenější česká skupina: Nejoblíbenější česká píseň nebo skladba: Nejoblíbenější český DJ: Nejoblíbenější slovenský zpěvák: Nejoblíbenější slovenská zpěvačka: Nejoblíbenější slovenská s
Lvcas Dope | TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
Lvcas Dope. Popis: Lvcas Dope (vlastním jménem Lukáš Navrátil, * 13. února 1994), je český rapper a zakladatel projektu 44 Enterprise. Stál u zrodu skupiny 420xYZO a labelu Milion+ Entertainment.
Yzo Empire 420 - Posts | Facebook
Yzo Empire 420. 3,289 likes· 1 talking about this. Government Organization