Bezpečné sázení

žižice fotbal výsledky

Žižicko |
Fotbal, přátelák, tabulka FK Žižice - přátelské utkání - doma so 14.3.2020 od 14:00 hodin soupeřem SK Hřebeč "B" zrušeno
Hledání |
Výsledky hledání: ...
- live výsledky - fotbal, hokej, tenis a ...
rychlé a přesné live výsledky fotbalu, hokeje, tenisu a dalších sportů. Livescore, výsledky, tabulky, statistiky. Na Scoreboardu můžete sledovat na homepage TOP SCORES - livescore a poslední výsledky nejsledovanějších zápasů přehledně
Futsal |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 26. 5. 2020 Výkonný výbor rozhodl: Volný pohyb hráčů posunut na 1. červenec; 25. 5. 2020 Není lehké najít termín kvalifikace, uvědomuje si Neumann; 24. 5. 2020 Futsalový reprezentant David
Všechny články -
Rozpis zápasů "A" a "B" týmu dospělých, mladší a starší přípravky je již na našich stránkách k dispozici: "A" tým (I.B třída) "B" tým (III. třída) 2010 - starší přípravka (okresní soutěž) 2012 - mladší přípravka (okresní soutěž) + všechny týmy ve for

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
SLÁNSKÉ LISTY - zpravodajský server slánského regionu
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru. Dnes je úterý 14. dubna 2020 Přesný čas: 00:00:00
FotbalŽichlínek, z.s. OFFICIAL
Poslední výsledky. 30.05. Přátelská utkání mužů B Žichlínek B - Albrechtice . Výsledek 0 : 3. 30.05. Přátelské zápasu mužů A Králíky - Žichlínek. Výsledek 4 : 4 » Zobrazit všechny výsledky. Nejbližší zápasy. neděle 16:00. ... mail oddil @fotbal-zichl
OFS Kladnoč. 6 dne 10.1.2017 . Hosté -
Zatloukal (Koleč) Janoušek (Velké Přítočno ) Rubeš Vratislav (Žižice). ,Na pořádání „Galavečeru Fotbalu „ bilo uvolněno z fondu VV OFS 5000kč . 2000kč se uvolňje pro předsedu STK p. Zatloukal náhrada za telefon. Je připravena smlouva s SK Kladnem o p
Tj Sokol Uhy-Oficiální stránky - Zhodnocení zápasů
Uhy-Žižice 2-3 půl poločas 1-2 . Zápas jsme začali dobře, hrali jsme aktivně a vypracovali si šance a v desaté minutě se ujali vedení gólem J. Nováka . Pak jsme ještě nastřelili břevno ,ale to už se herně začal prosazovat soupeř a po naší chybě vyrov
FOTBAL: Exceloval Gabčo, FC Mělník drží s čelem
Neratovice gól nedaly, přesto mají dva body V prodlouženém víkendu měli oba zástupci Mělnicka výhodu domácího prostředí, ale ani