Bezpečné sázení

žůrek praha praha fotbal

Soupiska - Muži B - SK Motorlet Praha
31.05.2020 - Muži B Přátelské utkání Motorlet B - 1999 Praha 5:0 (2:0) Branky: Bitto 2, Kutina, Pospíchal, Blažek.
Junior Praha | Junior Praha
Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Junior Praha Tělovýchovná jednota byla založena v roce 1953 jako Slavia PDJF. Součástí TJ se brzy stal fotbalový oddíl, který díky popularitě sportu se brzy stal nejmasovějším oddílem.
SK Slavia Praha
SLA SK Slavia Praha. 14.června. 30. kolo, neděle 17:00. ZLF FC FASTAV Zlín. Radio Další zápasy. A tým. Převaha proti Plzni branky nepřinesla. před 2 dny. Sešívaní měli proti Plzní více ze hry, branky se ovšem nedočkali. V klíčovém souboji uhájili nás
AC Sparta Praha– oficiální web |
Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání a mnohem více.
Představení - O klubu - SK Motorlet Praha
Fotbalový klub FK Motorlet Praha byl založen v roce 1912. Stadion se nachází v Praze 5 - Jinonicích v ulici Butovická. Největším úspěchem klubu byla účast v 1. československé lize, kterou hrál v sezóně 1963/1964. V současnosti hraje A mužstvo Českou

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Fotbal bazar Praha -
Vyberte si co potřebujete z 421 aktuálních inzerátů v kategorii Fotbal v obci Praha. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.
MartinŽůrek | Pražský fotbalový svaz
Typ Od Do Odkud Kam; Přestup: 09.10.2007: 02.09.2010: FC TEMPO PRAHA, z.s. ABC Braník fotbal, z. s. Přestup: 02.09.2010: 07.09.2012: ABC Braník fotbal, z. s. FK ...
LiborŽůrek - Fotbal -
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Úřední deska | Praha - západ | Soutěže |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Kategorie Název Informace Platnost; Rozhodnutí: Zápis z DK č. 16: Zveřejnil: Praha - západ - DK OFS 28.
Domů - 1999 Praha
Čtyřiatřicetiletý záložník Matěj Čmejla posiluje 1999 Praha! Odchovanec Motorletu, kde s půlroční přestávkou, kdy hrál za Bohemians, vydržel až do mužské kategorie.