Bezpečné sázení

carte pass ticket restaurant

Rezervace– Třebovický Mlýn
Přijímáme tyto stravenky: Sodexo pass, Ticket restaurant, Chèque Déjeneur, naše stravenka. Platební karty jsou akceptovány. Ⓒ Třebovický mlýn. Web spravuje Ostrý web.
FAQ - 3D filmy | Cinema City
V multiplexech Cinema City přijímáme karty Ticket Benefits, Benefit Plus, Flexi Pass a poukázky společnosti Edenred (Ticket Compliments, Ticket Multi, Ticket Benefits sport a kultura) a papírové poukázky Sodexo (Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a
Lokál Dlouhááá - Ambiente
Ticket Restaurant, Gastro Pass, Chèque Déjeuner. Zobrazit na mapě ...
Produkty | Edenred - Edenred | Stravenky Ticket Restaurant ...
Ticket Restaurant Card arrow_forward Elektronická stravenková karta Zobrazit arrow_forward. Edenred Benefits Card arrow_forward Elektronická benefitní karta Zobrazit arrow_forward. Papírové poukázky. Ticket Restaurant arrow_forward Papírová stravenka
Restaurace Příšov
Ticket Restaurant, Gastro Pass, Chèque Déjeuner (na stravenky nevracíme) Platební karty. Napište nám. Restaurace Příšov 2019 | Všechna práva vyhrazena.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Ceník ubytování – Třebovický Mlýn
Přijímáme tyto stravenky: Sodexo pass, Ticket restaurant, Chèque Déjeneur, naše stravenka. Platební karty jsou akceptovány. Ⓒ Třebovický mlýn. Web spravuje Ostrý web.
Menu
Rozvozový leták ke stažení v PDF zde Pro zaplacení Vašeho účtu akceptujeme pouze HOTOVOST a tyto druhy stravenek: Sodexho Pass, Chéque Déjeuner, Ticket Restaurant.
Restaurace SPARTAK Jihlava - Restaurace SPARTAK Jihlava
Příjímáme stravenky společností Ticket Restaurant, Sodexo Gastro Pass a Chéque Déjeuner. Celý personál Restaurace Spartak se těší na Vaši návštěvu.
Pegas, Brno, Jakubská 120/4, restaurace |
V přízemí hotelu se nachází restaurace s nabídkou typické moravské kuchyně a piva z vlastního minipivovaru. Srdcem pivnice je varna pivovaru, jejíž měděný lesk v kombinaci se dřevem dodává prostoru příjemný ráz. Podrobné informace o restauraci Pegas.
Financování nákupů | O nás Albert
Stravenky– přijímáme stravenky společností Sodexo (Gastro Pass), Edenred (Ticket Restaurant) a Le Cheque Déjeuner/UP Česká republika (Chéque Déjeuner stravenky). Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 ks a s omezením pouze na nákup potravi