Bezpečné sázení

fotbal kouřimi

Diskuse: KVÍZ: Impulzivní a vytrvalý člověk hledající ...

Dělnictvo, které přišlo pracovat do lihovaru, bylo zbito. Přes to podařilo se posléz zavolati četníky z Olešky, kteří ovšem nestačili na rozehnání davu. V 10 hod. přiběhlo od Peček, Plaňan, Vilic a Kouřimi na 4000 lidí, kteří žádali otevření vrat. Vr

Pro Evolution Soccer 2020 od 548 Kč -

Všechny informace o produktu hra pro PC Pro Evolution Soccer 2020, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pro Evolution Soccer 2020.

Za vánočními tradicemi do skanzenu v Kouřimi - Blog

Vánoční dobu od začátku adventu až do Tří králů považuji tak trošku za pohádkovou dobu. Snad právě proto jsem letos mezi svátky zavítal do kouřimského skanzenu, který připomněl staré vánoční tradice.

Fotbal - TJ Sokol Horní Kruty

Komentář : Na turnaj jsme se sešli v 12 lidech, ale bez 6-ti hráčů základní sestavy našeho kádru. Zápas od zápasu jsme se zlepšovali, ale nedařilo se nám převahu potvrdit góly, až na 4.zápas proti "mladým puškám" z Kouřimi.

Čechie Tuklaty z.s.

Nicméně poslední zápas jsme zvládli dobře, ukázali jsme si, že fotbal umíme hrát a pokud budeme trénovat, tak se budeme dál zlepšovat. Na jaře bych rád vyzdvihl dvě utkání, právě toto a domácí utkání s Kouřímí (5:5), obě tato utkání musela bavit. Děk

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Pěší výlet kolem Kouřimi - Blog

A nedaleko Kouřimi vzniká víska Molitorov. V roce 1650 vznikla na zdejším dvoře Jiřího Molitora z Mühlfeldu první obytná budova, kterou však až v letech 1790-93 nechal na zámek přestavět hrabě František Karel Cavriani, hejtman Kouřimského kraje.

Květný výlet kolem Kouřimi - Blog

Na letošní Květnou neděli se udělalo tak hezky, že jsem se vydal na svůj další pěší výlet. Vyšel jsem z Kostelce nad Černými lesy přes Kouřim a lipanskou mohylu. A protože při něm skutečně všechno kvetlo, nazval jsem ho "květný".

Cestování v časech koronaviru - Blog

Další zastávka cesty po známých neznámých místech Česka je hned za rohem, v Kouřimi. Ani ne tak kvůli zajímavému náměstí s šílenou skoro 200 let starou dlažbou, ani proto, že má zajímavý název připomínající kouřový signál odněkud odsud vyslaný praotc

Blšany chtějí hrát své divizní zápasy doma opět v pátek ...

Jiří Trojan (22.10. 1974) - Působil v Blšanech a v Kouřimi Caio Vitorino Campos de Oliveira (18.12.1987) - Hraje za Benago. Záložníci: Martin Novák (15.04.1987) – přišel z Viktorky Žižkov B Radek Krejčík (27.02.1974) – Působil ve Slavii, Bohemce, Pří

-Ždánice

Úřední hodiny Obecního úřadu pondělí a středa od 9,00 do 12,00 hodin Mimo tyto úřední hodiny Vás rádi uvidíme, ale po předchozí telefonické domluvě na telefonech starosta 602 337 675, místostarosta 724 337 697 a asistentka 602 571 301.